Konkurs na najlepsze zdjęcie z Gostynia wciąż trwa

Konkurs na najlepsze zdjęcie z Gostynia wciąż trwa

Konkurs na najlepsze zdjęcie z Gostynia wciąż trwa

Pod koniec sierpnia gazeta „Życie Gostynia” ogłosiła konkurs fotograficzny. Chodzi o przesłanie miejsc ciekawych, przyjemnych, pięknych bądź po prostu tych ulubionych znajdujących się w powiecie gostyńskim. To fantastyczna inicjatywa, która ma pokazać mieszkańcom gmin, że nie trzeba bardzo daleko wyjeżdżać aby odpocząć w przyjemnym dla siebie środowisku. Prace konkursowe można przesyłać do 15 września.

Zasady konkursu

Jak podaje gazeta zasady konkursu są niezwykle proste. Bez względu na wiek osoby startującej należy wysłać propozycję swojego zdjęcia zrobionego w powiecie gostyńskim. Liczy się kreatywność a także uzasadnienie, dlaczego właśnie to miejsce zostało sfotografowane. Konkurs, jak zostało to zaznaczone wcześniej potrwa do 15go września. Może w nim wziąć udział każdy. Wykonane zdjęcia należy przesłać poprzez Messenger na FB bądź bezpośrednio do redakcji. Nie wiadomo dokładnie kiedy nastąpi ogłoszenie wyników, jednak na wielu uczestników będą czekać nagrody rzeczowe, ufundowane przez patronów i sponsorów.

Co zatem zrobić aby wygrać?

Uchwycić ulubione miejsce. Lokalizację na terenie powiatu gostyńskiego, która wzbudza zachwyt albo po prostu przyjemnie się kojarzy. Na pozór nic trudnego. Cała kampania istnieje pod nieoficjalnym hasłem „Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. I tak realnie jest. Mieszkańcy gostyńskich gmin często wyjeżdżają w poszukiwaniu niespotykanej przyrody albo miejsc, w których mogliby po prostu odpocząć. Warto wziąć udział w konkursie, bowiem pula nagród jest naprawdę imponująca. Wśród nich znajdują się bidony, koszulki, worki na zakupy, grafiki ścienne. To nadal nie wszystko bowiem najlepsze zdjęcia zostaną również nagrodzone skórzanymi teczkami, zestawami pisarskimi, stacjami meteorologicznymi czy breloczkami. Wydaje się zatem, że organizatorzy przyłożyli się do przedsięwzięcia tworząc ze sponsorami obszerną listę nagród, a co za tym idzie również zwycięzców konkursu.