Kania Gostyń pokonana przez Błękitni Stargard

Kania Gostyń pokonana przez Błękitni Stargard

W ostatnią sobotę kwietnia, w meczu rewanżowym Kania Gostyń została pokonana przez Błękitni Stargard. W lidze makroregiony nasz zespół juniorów został pokonany wynikiem 1:3. 

Pierwsza runda ligi – podsumowanie

Jak się okazało, w  pierwszej rundzie ligi makroregionalnej juniorzy Kani Gostyń ponieśli łącznie aż trzy porażki. Drużyna pod okiem Krzysztofa Michalskiego wróciła ze Stargardu bez żadnych punktów. Jak podkreśla trener zespołu, rywal, z którym przyszło się zmierzyć,  był do pokonania. Jednak w meczu zostały popełnione poważne błędy, których nie powinno być w takiej lidze. Krzysztof Michalski zaznacza, że więcej nie może sobie pozwolić na takie niedopatrzenia. Trener zaznacza także że musi przemyśleć i przeanalizować jeszcze raz cały mecz i to, co się stało. Zastrzeżeń nie budzi bramkarz i gracze w defensywie. Niestety pozostali zawodnicy zawiedli, zagrali poniżej swoich możliwości, a przeciwnik to wykorzystał. Okazało się, że był to najsłabszy mecz w wykonaniu drużyny. 

Komentarze innych

Okazuje się, że podobne zdanie mają inni obserwatorzy. Zawodnicy Krzysztofa Michalskiego nie potrafili utrzymać się przy piłce. O wiele lepiej prezentowali swoje umiejętności przeciwnicy. Druga część meczu zaczęła się obiecująco dla gospodarzy, czyli zespołu Kania Gostyń. Niestety ostatecznie przegrali mecz. Za tydzień nasza drużyna zagra w Bydgoszczy. Jest to szansa na to, aby odrobić punkty.

Oficjalny wynik meczu i strzelcy goli

Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla Błękitnych Stargard. Poniżej przedstawiamy szczegółowy zapis zdobytych goli: 

0 : 1 – (30′)

1 : 1 – Mateusz Snuszka (48′)

1 : 2 – (60′)

1 : 3 – (75′)

W meczu po stronie naszego zespołu udział wzięli: Rejek – Gendera, Jagodziński, Dzikowski, który opuścił boisko w 70’. W zamian wszedł Bąk, Nowaczyk, którego w 46’ zastąpił Stróżyński, Korytny, Jaraczewski zastąpiony w 60’ przez  Maćkowiaka, Mikołajczak (65’ Mróz), Snuszka, Pietrula (85’ Goszczyński), Wosiak.