Miłość nie wybiera ale można wybrać…miłość!

Miłość nie wybiera ale można wybrać…miłość!

Małżeństwo jest wciąż dla wielu ludzi fundamentem całego dorosłego życia. Kiedy dwoje ludzi obchodzi kolejną rocznicę, jest co świętować. Doskonale wiedzą o tym radni gminy Borek Wielkopolski, którzy wraz z burmistrzem postanowili przyłączyć się do uroczystości wielu par. A okazja była nie byle jaka. Małżeństwa, które zgromadziły się 27 sierpnia były ze sobą lat…50 i 60!

Taka miłość zdarza się raz na całe życie

Te słowa nabierają szczególnego, dosłownego znaczenia, kiedy widzi się dwoje zakochanych wciąż w sobie osób, świętujących tak dużą rocznicę ślubu. A tego dnia w Urzędzie Gminy zebrało się aż dwadzieścia takich par. To niesamowite wydarzenie jest zatem warte opisania, bowiem Ci ludzie są przykładem tego, jak wiele może łączyć dwie osoby. Aż dziesięć z nich obchodziło 60stą rocznicę ślubu. Wszyscy zgromadzeni otrzymali uroczyste dyplomy oraz medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane bezpośrednio przez Prezydenta RP.

Całe wydarzenie miało bardzo podniosły ton. Zgromadzeni goście wraz z jubilatami zostali poczęstowani symboliczną lampka szampana. Odśpiewano im również sto lat. Te wspaniałe chwile zostały uwiecznione na fotografiach. Wszystkim parom zgromadzonym na tej nietypowej uroczystości życzymy kolejnych pomyślnych i wspólnych lat. W końcu patrząc na to, co się dzieje na świecie taka miłość zdarza się faktycznie rzadko.