Odsłonięcie wyborczych kart Koalicji Obywatelskiej z gościem specjalnym, Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego

Odsłonięcie wyborczych kart Koalicji Obywatelskiej z gościem specjalnym, Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego

Koalicja Obywatelska zorganizowała niedawno spotkanie, na którym oficjalnie przedstawiła swoich kandydatów do Rady Powiatu Gostyńskiego oraz Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Podczas tego wydarzenia na rynku w Gostyniu, specjalne słowa wsparcia dla kandydatów wyraził Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Podkreślił przy tym znaczenie nadchodzących wyborów samorządowych.

Spotkanie Koalicji Obywatelskiej na gostyńskim rynku miało miejsce w pięknej, słonecznej atmosferze, co nie umknęło uwadze lidera ugrupowania w regionie gostyńskim, Michała Listwonia.

– Można by rzec, że słońce jest naszym stałym towarzyszem przez cały okres kampanii – rozpoczął swoje przemówienie Michał Listwoń, reprezentujący Koalicję Obywatelską jako kandydat do Rady Powiatu Gostyńskiego. – Znajdujemy się teraz w kluczowym momencie kampanii wyborczej – krótkiej, ale niesamowicie intensywnej. Wkraczamy w ostatnią jej fazę. Dzisiejsze spotkanie jest więc niezmiernie ważne, a naszą radość potęguje fakt, że możemy je umocnić poprzez obecność naszego wyjątkowego gościa, Marszałka Marka Woźniaka – zapowiedział Listwoń. W towarzystwie lidera Koalicji znaleźli się także kandydat do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Marian Pośrednik, a także grupa kandydatów do Rady Powiatu Gostyńskiego.