Nowy sklep w Gostyniu – Dysk oficjalnie otwarty

Nowy sklep w Gostyniu – Dysk oficjalnie otwarty

Kilka dnie temu otwarty został sklep Jysk w Gostyniu. Jak mówi kierownik gostyńskiego oddziału, udało się znaleźć dobrą lokalizację, dzięki czemu sklepach jest łatwo dostępny dla każdego. Co więcej, zainteresowanie sklepem jest spore, co potwierdza spora ilość zakupów  już pierwszego dnia. Co więcej, do tej pory brak było takiego sklepu w naszym mieście. Klienci, którzy już pierwszego dnia ruszyli na zakupy uważają, że Jysk był tu potrzebny. Warto dodać, że sieć sklepów Jysk Polska liczy już ponad 260 czynnych placówek. Po raz pierwszy zawitali w Polsce w 2000 roku.

Jysk w Gostyniu

Jysk to międzynarodowa sieć handlowa o skandynawskich korzeniach. Wśród asortymentu znaleźć można aranżacje do każdej przestrzeni domowej, a także do ogrodu. Co więcej, w sklepie jest wiele sezonowych produktów. Obecnie spotkać można sezon ogrodowy, od wczesne będzie to sezon na biurka i akcesoria do dziecięcych pokojów. Każdego roku, Jysk Polska uruchamia nowe sklepy. W tym roku padło na Gostyń. Sklep znajduje się przy ul. Nowe Wrota (naprzeciwko miejskiego targowiska). Oficjalnie sklep otwarto w środę, 20 lipca.

Co sądzą mieszkańcy na temat nowego sklepu?

Sądząc po głosach mieszkańców, taka sieciówka była potrzebna w Gostyniu. Można było usłyszeć pozytywne głosy o dużym asortymencie i możliwości jego zobaczenia na własne oczy. Dodatkowo na plus jest lokalizacja tego miejsca. W pobliżu znajduje się targowisko, które c o sobotę odwiedza wiele osób.  To zawsze większa szansa, że ktoś wejdzie do sklepu i rozejrzy się po dostępnym asortymencie. No i warto także wspomnieć o tym, że jest to także nowe miejsce pracy, więc z pewnością skorzystają osoby z Gostynia. Sklep jest czynny od 8 do 20:00. Z okazji otwarcia sklepu na mieszkańców czekają także dodatkowe promocje, nawet do -70%.