Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna znaleziony nieprzytomny z powodu silnego zatrucia alkoholowego

Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna znaleziony nieprzytomny z powodu silnego zatrucia alkoholowego

Policjanci podczas przeprowadzenia operacji, natknęli się na 24-letniego mężczyznę, który był wcześniej poszukiwany przez organy ścigania za serię drobnych przestępstw kradzieżowych. Stan mężczyzny był krytyczny, gdyż był nieprzytomny na skutek poważnego zatrucia alkoholowego. Szybkim krokiem został on przewieziony do najbliższego szpitala. Po przeprowadzeniu procesu odtrucia, został on przekazany w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Operacja policji miała miejsce o świcie, dokładnie o godzinie 9.00. Policjanci z Wydziału Kryminalnego pukając do drzwi mieszkania 24-latka, nie spodziewali się tego, co zobaczą po wejściu do środka. Mężczyzna, którego poszukiwano za serię drobnych kradzież w mieście Gostynin, leżał nieprzytomny na łóżku otoczony pustymi butelkami, które niegdyś były pełne alkoholu.

Funkcjonariusze policji bez zbędnej zwłoki wezwali pomoc medyczną. Po przybyciu na miejsce, służby medyczne natychmiast zabrały mężczyznę do szpitala. Lekarze po krótkim badaniu stwierdzili, że mężczyzna ma w swojej krwi niebezpiecznie wysokie stężenie alkoholu, wynoszące prawie 4 promile. Taki poziom alkoholu w organizmie jest niezwykle niebezpieczny, może prowadzić do długotrwałego uszkodzenia zdrowia, a nawet być przyczyną śmierci.