Zmiana na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

Zmiana na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu

W niedługim czasie dojdzie do zmiany na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących (ZSO) w Gostyniu. Obecna dyrektor, pani Danuta Niedźwiedzińska, zdecydowała się odejść na zasłużoną emeryturę. Powiat gostyński, który jest organem zarządzającym szkołą, ma przed sobą 4 miesiące, aby znaleźć jej następcę. Starosta gostyński, Robert Marcinkowski, zaprasza potencjalnych kandydatów do wzięcia udziału w konkursie na to stanowisko.

Informację o decyzji pani Niedźwiedzińskiej padła podczas sesji Rady Powiatu Gostyńskiego, która miała miejsce 28 września tego roku. Starosta gostyński, Robert Marcinkowski, podzielił się tą wiadomością z obecnymi na sesji radnymi.

– Zarząd powiatu przyjął informację, jaką złożyła 28 września Danuta Niedźwiedzińska, obecna dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, która postanowiła przejść na emeryturę – podkreślał starosta.

Chociaż konkurs na nowego dyrektora jeszcze nie został ogłoszony, zarząd powiatu gostyńskiego już wyznaczył członków komisji konkursowej.

Robert Marcinkowski zaznaczył, że wydział oświaty został zobowiązany do przeprowadzenia procedury konkursowej na stanowisko dyrektora ZSO w Gostyniu. Pani Niedźwiedzińska pozostanie na swoim stanowisku aż do 26 stycznia 2024 r., co daje prawie 4 miesiące na wybór jej następcy.